AMAVET Edovacesta.cz SPDev.cz NEXTtwenties.cz AMAVET Šumperk Robo club Eda Shop
Asociace pro mládež, v du a techniku AMAVET, z.s. Praha
Zrcadlo
  AMAVET Šumperk
   Revolu n 3/5 Tel. 733 697 155
 
  
 
 
 
 
 
po  tadlo.abz.cz
Rychlý výběr:  
Co připravujeme

Jak budeme bavit vaše děti
02. září 2018  

Ukázka práce s robotem Golem

Pusťte si video.


Co máme k dispozici.
02. září 2018  

Budova má tři patra po rekonstrukci. Každé patro má od 4 do 5 místností. V 2. patře menší sál pro 20 - 40 návštěvníků. Tam se například mohou pořádat menší přednášky, nebo kulturní akce.

Na každém patře je solidní sociální zařízení. K rekonstrukci je navíc připraven i prostor v suterénu, který si starší obyvatelé Šumperka jistě pamatují.


Plány pro 1. a 2. patro.
25. červenec 2018  

O větší společenské místnosti jsme už mluvili. V ostatních budou kanceláře Centra a místnosti pro kroužky. Pro kanceláře jsme vybrati ty nejmenší místnosti, nemějte obavy.

Myslím ale, že větším problémem než místnosti rozdělit mezi kroužky, bude získání co největšího počtu dětí.


Máme i další plány ale nechci vás úvodem šokovat.


Plán pro přízemí
02. září 2018  

V přízemí jsou 4 místnosti. 3 z nich chystáme k pronájmu na způsob hubů, tedy ke krátkodobému pronájmu. A protože Šumperk trochu zaspal, nemusí to být zrovna startupy. Jsou podnikatelské a spolkové aktivity u kterých se nevyplatí mít nebytové prostor, kancelář trvale pronajaté. Někdo v nich stráví třeba jen pár hodin týdne.

Je tedy jednodušší a levnější si na určité akce, jednání, sjednání smlouvy a pod. kancelář krátkodobě pronajmout.

4. místnost bude mít poměrně hodně revoluční poslání. Její název bude Bastlírna. Tatínek chce třeba klukovi koupit nějakou elektronickou stavebnici, které jsou dnes v cenách od 200 Kč do 1 tis. Kč. Pro tuto jednorázovou aktivitu ale chybí doma mikropájka, cín, jemné elektrikářské nářadí,a tatínek zatím neví jestli to kluka chytí a vyplatí se to vše koupit. Ta investice je minimálně 10 tis. Kč. Táta a kluk, nebo i dcerka, si tedy u nás pronajmou Bastlírnu na 3 hodiny a použijí naše nářadí, pájku, cín a pod. Myslíme si, že je to dost hodně chytré. Navíc bude k dispozici někdo od nás, kdo poradí a pomůže.

 
.:  Daruj přes PyPal  :.
;
.:  N o v i n k y  :.


AMAVET z.s. centrum@amavetsumperk.cz